Sosyal Medyada Biz}

Spa Sauna ve Masaj Salonu

Spa Sauna ve Masaj Salonu

Bedenin rahatlaması ve yorgunluğun atılmasında en etkili yöntemlere hakim olan personeller eğitimli olarak İstanbul masaj salonu merkezimizde yer alıyor. Bu alanda gelen misafirlerimize müşteri memnuniyetini de en üst seviyede yaşatmaktayız. Kaliteli ve profesyonel hizmet almakta sunduğumuz masaj türleri ile belli edilmektedir. Bitkisel ve doğal karışımlı masaj yağları, aromatik yağlar ile cildinizde nefes alacaktır. Her masaj paketine uygun olarak tercih edilen hamam ya da buhar odaları da cilt gözeneklerinin açılmasını sağlayacaktır. Aynı şekilde beden olarak da gevşeyerek masaja hazırlık hamam ya da sauna da başlamaktadır.

Buhar odalarında bulunan bitkisel kullanımlardan ötürü nefes olarak arınmış hissedeceksiniz. Haftanın yorgunluğunu kaliteli bir şekilde atarken masaj sayesinde pozitif düşünme de kendiliğinden gelişecektir. Masaj türüne göre seçilen paketlerde seans uzunlukları da belirleniyor. Böylece her masaj türünde kişiye özel sunumlar yapılmaktadır. Spa sauna ve masaj salonu aramaları da İstanbul bölgesi için merkezimin öncelikli olarak çıkmaktadır. Çevre ilçelerden de gelen değerlendirmeye göre masaj salonumuzda müşteri memnuniyeti ön planda tutulmaktadır.

Masaj Çeşitleri ve Hamam Hizmeti

Masaj başlamadan önce kese ya da köpük yaparak cilt gözeneklerinizin temizlenmesini sağlayabilirsiniz. Bu şekilde masajda kullanılan özel yağlar cildinizin bakımını da yapacaktır. Cilde zarar vermeyen hatta gelişmiş bakımını yapan özel karışımlarımız sayesinde ruhsal olarak da yenileceksiniz. Kişiye özel masaj odalarında bulunan özel atmosfer haftanın yorgunluğunu atarken yeni güne pozitif düşünmenize destek verecektir.

Lüks odalarda kişiye özel olarak hazırlanan masajlarda seans seçimi misafirlerimiz tarafından yapılmaktadır. Bakırköy sauna spa merkezimizde masaj öncesinde tüm alanları kullanabilirsiniz. Öyle ki masajda kullanılacak yağların seçimi de kişiye özel olarak yapılabilmektedir. Tüm haftanın yorgunluğunu atarken bir yandan yaptıracağınız cilt bakımı sayesinde sıkı ve fresh bir cilde de sahip olabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Zengin Masaj Türleri ve Spa Merkezi başlıklı makalemizde ataköy bayan, ataköy masaj ve Bakırköy Masaj hakkında bilgiler verilmektedir.

28 Eylül 2019
42 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN