Sosyal Medyada Biz}

Masajla Diz Ağrılarından Kurtulun

Masajla Diz Ağrılarından Kurtulun

Artık günlük ağrı olarak kaydedilen ve ciddi sorunlara yol açan diz ağrına çözüm vardır. Düzenli olarak masaj yaptırarak diz ve eklem ağrılarından kurtulabilirsiniz. Tüm vücut masajı olarak paketler halinde değerlendirilen profesyonel masaj ile günün yorgunluğunu da atabilirsiniz. İstanbul masaj salonu ile sağlıklı olarak yaşamak ve ağrılardan kurtulmak mümkündür.

  • Bel ağrıları
  • Fıtık ağrıları
  • Eklem ağrıları
  • Kas ağrıları
  • Diz ağrıları gibi sıklıkla görülen sorunlar iyi bir masaj ile en aza indirilebilmektedir.

Profesyonel masöz ve masörler ile yapılan masaj teknikleri insan vücuduna olumlu etki bırakmaktadır. Kronik rahatsızlıkları bulunan kişilerin düzenli masaj uygulaması ile ağrılarının yüzde 60 azaldığı da yapılan araştırma ile belirlenmiştir. Diz ağrıları için masaj nasılyapılır sorusunun yanıtı merkezimizde bulunan profesyonel çalışanlarca verilmektedir.  Bu konuda alanında uzman şekilde bulunan çalışanlar son derece güler yüzlü olarak da gelen misafirleri karşılamaktadır. Düzenli olarak yapılan masaj;

  • Cildin canlanmasına
  • Vücuttaki ödemin atılmasına
  • Kan dolaşımının hızlanmasına
  • Kas ağrılarının giderilmesi ciddi anlamda etki göstermektedir.

Bel ve Boyun Masajının Etkileri Nelerdir?

İnsan vücudunda ağrı oluşumuna en müsait bölgeler bel ve boyundur. Ağırlığın en çok bulunduğu yerler olarak da bilinen bu bölgeler iyi bir masaj ile giderilebilmektedir. Bel, boyun ve kol bölgesine yapılan iyi bir masaj kaslarında gelişmesinde etkilidir. Tüm vücuda yapılan masaj ile kan dolaşımını hızlandırmak ve vücuttaki toksinleri atmak en hızlı şekilde olabilmektedir.

Sağlık uzmanları tarafından da önerilen fıtık masajı merkezimizdeki profesyonel çalışanlar dahilinde yapılabilmektedir. Ayrıca masaj sırasında kullanılan özel yağlarda kas ağrılarının giderilmesinde etkilidir. Cilt gözeneklerinin canlanmasında ve ölü derinin gitmesinde etkisi bulunan bu yağlar düzenli cilt bakımı içinde kullanılmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Masajla Kaslardaki Gerginliği Azaltın başlıklı makalemizde masaj hakkında bilgiler verilmektedir.

01 Ekim 2019
35 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN