Sosyal Medyada Biz}

Masaj Salonu İçin Vücut Temizliği Nasıl Olmalı?

Masaj Salonu İçin Vücut Temizliği Nasıl Olmalı?

Özel yağlar ile yapılan tüm vücut masajında cilt temizliğinin önemi büyüktür. Bakırköy Masaj Kimi insan masaj sonrası dinlenmeye geçerken kimi insanda masaj sonrasında yıkanma ihtiyacı duymaktadır. Özellikle masaj sırasında kullanılan yağların cilde etki etmesi için masaj sonrasında bekleyen kişiler için önceden vücut temizliğinin yapılması önerilmektedir. Her iki durumda da cildin kirden arınmış olması verim açısından önemlidir. Güvenilir masaj salonu olarak tercih edilen masaj salonumuzda masaj öncesi hamamı kullanabilirsiniz. Masaj sırasında kullanılan yağların cilde emilmesi ve bakımı yapılması da temiz cilt için gereklidir. Çünkü açık gözeneklere işleyen yağlar deri dokusunun altına kadar erişir. Bu şekilde kaslara ulaşmak ve masajın etkisini almak daha hızlı olacaktır.

Masaj öncesinde tüm vücut temizliğinin en iyi şekilde yapılması gerekmektedir. İster merkezimizde bulunan hamam ister öncesinde genel temizlik yapılmalıdır. Masaj öncesinde kullanılan yağlar cilt bakımını da doğal olarak yapmaktadır. Bitkisel yağlardan oluşan masaj yağları cildin bakımını da yapıyor. Cildin arınması ve derinin rahatlaması merkezimizde bulunan yağlar ile en iyi şekilde yapılmaktadır. Ataköy hamam ve güzellik salonu aramalarında merkezimiz güvenilir ve kaliteli hizmeti ile bilinmektedir. Özenli ve güler yüzlü hizmet dahilinde yapılan çalışmalar sonucunda müşteri memnuniyeti de bu alanda sağlanıyor. Merkezimize gelen misafirler için masaj öncesi ve sonrası hizmetlerde aktif olarak kullanılabilir şekildedir.

Ayak Masajının Etkileri

Ayak masajının da en iyi şekilde yapılmasından ötürü masaj başlamadan ayak temizliğinin sağlanması gerekmektedir. Son masaj kapanışının ayakta olması hatta en büyük etkinin ayaktan yapılmasından ötürü ayak temizliğinin iyi olması masaj açısından gereklidir. İyi bir ayak masajı merkezimizde profesyonel personellerce ve güler yüzlü çalışanlarca gerçekleşmektedir. Böylece hijyenik olarak hazırlanan kişiye özel masaj odalarında da rahatlık sağlanmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Masajla Kaslardaki Gerginliği Azaltın başlıklı makalemizde masaj hakkında bilgiler verilmektedir.

02 Ekim 2019
38 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN