Sosyal Medyada Biz}

Masaj Öncesi Vücut Bakımı

Masaj Öncesi Vücut Bakımı

Cilt gözeneklerinin en açık olduğu masaj salonlarına temiz bir şekilde gitmek gerekmektedir. Ya da masaj öncesinde hamamda tam anlamı ile zaman geçirmek ve arınmak önemlidir. Hamamda kese köpük hizmetlerinden de yararlanmak masaj öncesinde iyi gelmektedir. Cildin bakımını da yapan masaj uygulamasında özel yağlar kullanılıyor. Kaslar ve dokuları hedef alan masajlarda kişiye özel bakımda yapılabilmektedir. Bu nedenle masaj öncesi vücut bakımı iyi bir şekilde yapılmalıdır. Profesyonel personeller ile yapılan masajlarda cilt gözenekleri de arınıyor.

Haftanın her gününde aktif bulunan masaj salonumuzda hamam, sauna ve buhar odaları vardır. Masaja başlamadan önce bu alanlarda zaman geçirerek vücudunuzun gevşemesine yol açabilirsiniz. Cildinizin gevşemesi ve vücudunuzun masaja hazırlanması da bu alanlarda sağlanabiliyor. Kaliteli hizmetimizden ötürü masaj salonumuzda zaman geçirerek kendinizi şımartabilirsiniz. Kişiye özel odalarda ruhunuzu da dinlendireceksiniz. Masaj öncesi vücut temizliği yapılarak baştan aşağı yapılmalıdır. Özellikle ayak temizliği masaj sırasında büyük önem taşımaktadır. Masaj sırasında kullanılan özel yağlar temiz vücutta ciddi bakım yapmaktadır.

Masaj Öncesi Vücut Temizliği Nasıl Yapılmalı?

Doğrudan cilde uygulanan bir sistem olduğundan vücut temizliğinin iyi yapılması gerekmektedir. Bay bayan yerlerinin ayrı olması ile de kişisel bakımının yapılması önemlidir. Bu yüzden genel vücut masajına başlamadan önce vücut temizliğinin iyi şekilde yapılması öneriliyor. Kişiye özel odalarda bulunan atmosfer sayesinde ruhsal yorgunluğunuzda gidecektir. Yağların direkt olarak cilde etki etmesinden kaynaklı tüm vücut temizliğiniz merkezimizde yapabilirsiniz. Hamamda bulunan kese köpük hizmetleri masaj iyi bir şekilde başlamanıza yol açacaktır.

Buhar odasında yer alarak hem cildinizin hem de zihninizin yenilenmesini sağlayacaktır. Ataköy masaj salonu gelen misafirlerin tüm bakım ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde hizmette bulunuyor. Teknik masaj yöntemleri içinde vücudun önceden gevşemesi buhar odaları ile mümkündür.

Bir önceki yazımız olan İstanbul'da En İyi Masaj Salonu başlıklı makalemizde ataköy masaj, Bakırköy Spa Salonu ve masaj bakırköy hakkında bilgiler verilmektedir.

30 Eylül 2019
47 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN