Masaj Öncesi Nasıl Beslenilir?

İstanbul gibi bir şehirde stresten uzak durmak kesinlikle mümkün değil. Hem kalabalık olması hem de yoğun bir trafiğe sahip olması insanı direkt olarak strese yönlendiriyor. Buna ek olarak iş ya da sosyal hayatta da sorunlar varsa kesinlik zaman zaman bu stresli ortamdan uzaklaşmak gerekiyor. Bu yüzden uzun süre araştırdığım Bakırköy masaj salonu ile tanıştım. Salonu tereddüt ederek değerlendirmeye başladım ve gerçekten memnun kaldım. Hem iş hayatımın hem de sosyal hayatımın yolunda gitmemesine büyük çözüm oldular. Bu gibi yorumlar hep okurdum fakat inanmazdım. Benim gibi insanlara ışık olması açısından yorum yapmaya karar verdim. Salonda bulunan güvenlik önleminden ötürü her müşterinin giriş bilgilerini gizli tutuyorlar ve ben kesinlikle salon çalışanlarını görmüyorum.

Masaj Uygulamaları Nasıl Değerlendirilir?

Özel odaların hazırlanması ile kendimi masajın etkisine bırakarak gözlerimi kapatıyorum. Uzman masöz ve masörler masaj öncesinde masaj türleri konusunda bilgi veriyor ve müşterilerin ihtiyacına göre masaj yağı karışımını hazırlıyor. Bunun dışında hiçbir şekilde yüz yüze gelmiyoruz. Hijyenik ortamda başladığım masaj sonrasında spa alanlarında da özel zamanlar geçirebiliyorum. Zihnimin yenilenmesi ve yorgunluğum giderilmesi ilk seanstan kendini hissettiriyor. Bu şekilde düzenli olarak masaj tercihinde bulunuyorum. Ciddi anlamda deşarj olmak ve yenilenmiş hissetmek Bakırköy masaj salonu ile mümkün olan bir durumdur. Ruh sağlığım için geldiğim salona sağlıklı yaşamak için devam ediyorum. Her açıdan hem salondan hem de salonun tüm hizmetlerinden memnunum.

Özel bir durum olmadığı sürece salona gitmeden beslenmeye ayrıca dikkat etmeye gerek yok. Günlük hayatıma devam ederken yalnızca bir saat ara vererek tüm bedenimi yenileyebiliyorum. Bunun için farklı beslenme ya da yemek içmeye ara vermeye gerek yok. Tecrübeli olarak bulunduğum masaj salonunda tüm masaj türleri değerlendirmesinde bulundum ve kaliteli yaşamak için gerekli olduğu konusunda şiddetle öneride bulunuyorum.

Bir önceki yazımız olan Masaj Koltuğunda Nasıl Durulur? başlıklı makalemizde bayan masaj salonu ve masaj salonu hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir