Masaj Koltuğunda Nasıl Durulur?

Günlük hayatın yorgunluğunu, stresini atan masaj yatağı genel anlamda sevilen bir alandır. Hem dinlenmek hem de yenilenmek için tercih etmeye başladığım masaj salonunda ciddi anlamda hizmet farkı vardır. Bu zamana kadar birçok masaj salonunda bulundum fakat bu kadar hijyenik olanı görmedim. Hijyen konusunda titiz oldukları kadar çalışma alanlarına da ayrıca özen gösteriyorlar. Randevu günümden bir gün önce bilgi vererek haber veriyorlar ve kesin saati de önceden belirliyorlar. Bu şekilde İstanbul’un yoğun trafiğine ve stresli ortamına bir saatliğine ara verebiliyorum. Önceden verilen bilgi ve belirleme sayesinde masaj salonuna geldiğimde kesinlikle sıra beklemiyorum. Bu durum gerçekten Bakırköy masaj salonunu ayrıcalıklı hale getiriyor.

Deşarj olmak için muhteşem bir yer alan Bakırköy masaj salonu çalışanları ile de kaliteli bir yerdir. Kullanılan doğal ürünler insanın cildinin yenilenmesini de sağlıyor. Masaj yaptırmayı merak ederek başladığım salonda bağımlı hale geldim ve haftada bir gün mutlaka salona uğruyorum. Uygun fiyata masaj salonunda bulunarak vücudumu sıkılaştırabildiğim gibi cilt bakımımı ve beden yorgunluğumu da giderebiliyorum. Bu yüzden hem kaliteli hem de güvenilir bir ortamdır. Şehrin göbeğinde olmasına rağmen sessiz ve huzurlu bir ortam hazırlamışlar. Deneme amaçlı başladım ve gerçekten bırakamadı. Masaj koltuğunda kendimi farklı bir yerde hissediyorum. Salondan çıkarken de tüm stresimi ve yorgunluğumu da unutuyorum.

Masaj Salonuna Nasıl Gidilir?

Kaliteli bir ortam olarak hizmet veren salona ayrıca bir şey götürmeye gerek yok. İlk başta hazırlıklı olarak gittim fakat götürdüğüm hiçbir şeyi kullanmadım. Salon yönetimi bu konuda o kadar iyi ki her durumu düşünmüşler. Girişteki terliklerden masaj yağları kullanımına kadar her şey tek kullanımlık ve kişiye özel şekilde hazırlanıyor. Bu durum salonun en büyük ayrıcalığıdır. 

Bir önceki yazımız olan Masajın Fizyolojik Etkileri başlıklı makalemizde bayan masaj salonu ve masaj salonu hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir