Sosyal Medyada Biz}

İstanbul’da Spa Masaj Salonu

İstanbul’da Spa Masaj Salonu

Sağlık açısından uzmanlar tarafından önerilen düzenli masaj bel ve boyun fıtıklarına da iyi gelmektedir. Uzman tarafından yapılan iyi bir masaj fıtık şikayetlerinin azalmasına neden oluyor. Ataköy masaj salonu ile birçok fiziksel sorunu da uzman masaj ile giderilebilmektedir. Bu şekilde düzenli olarak devam ettirilen masaj bel ve boyun masajı ile fıtık sorunu en aza indirilebilmektedir. Vücudun rahatlaması ve sinirlerin gevşemesi de iyi bir masaj ile gerçekleşebilmektedir. Düzenli olarak devam ettirilen bel boyun ve benzeri yerlerde olan masajlarda ciddi oranda ağrıların azalması da görülmektedir.

Belin alt kısmı ve kalçanın üst kısmına yapılacak profesyonel masaj ile bel fıtıkları giderilmeye kadar gidebilmektedir. Bel fıtığı masajı olarak salonumuzda fazlaca uzman bulunuyor. Haftanın her gününde tercih edebileceğiniz salonumuzda fıtık şikayeti bulunan birçok misafir müşteri memnuniyeti ile ayrılmıştır. Ciddi ağrılara sebep olan bel ve boyun fıtığı, küçük teknik uygulama ile giderilebilir.

Düzenli Masaj İle Fıtıktan Kurtulun

Fıtık masajını sürekli ve düzenli bir şekilde uygulayan kişilerde yüzde 60 oranında düzelme görülüyor. Fıtığa neden olan belirli vücut bozuklukları da doğru masaj tekniği ile düzeltilmektedir. Ayrıca masaj sırasında kullanılan yağlar sinirlerin yönelmesine yol açıyor. Böylece en kısa sürede yalnızca masaj yaptırarak fıtık tedavisi uygulayabilirsiniz. Kasaların ve sinirlerin gevşemesini hedef alan masaj ve özel yağlar uzman kişilerce yapılmalıdır. Çünkü masaj sırasında doğru tekniği kullanmak fıtık açısından önemlidir.

Uzun süredir sektörde bulunan masaj salonumuzda bu alanda da hizmet verilmektedir. Masaj öncesi hamamda kese köpük ile bel ve boyun masajınıza hazırlık yapabilirsiniz. Boyun fıtığı masajını kapsayan masaj çeşitlerinde eller, sırt, boyun ve kol bölgeleri daha çok hedef alınıyor. Fıtık masajlarında önemli olan düzenli uygulamadır.

Bir önceki yazımız olan Masaj Öncesi Vücut Bakımı başlıklı makalemizde masaj ve masaj bakırköy hakkında bilgiler verilmektedir.

01 Ekim 2019
54 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN