Güne Keyifli Bir Masajla Başlamak

Hep merak ederek randevu aldığım Bakırköy masaj salonu seçiminde bu kadar olumlu sonuç alacağımı düşünmemiştim. O kadar ilgili ve bilgililer ki hiç yorgunluğum yok desem bile gerçekten var olduğunu anlıyorum. Masaj yaptırmanın önemini ve en etkili yöntemlerini de salon çalışanları anlatıyor. Bu şekilde hem deneyerek hem de gerçekten sonuç alarak masajın insan hayatında ne kadar gerekli olduğunu anlayabiliyorum. Randevu alarak gittiğim masaj salonunda önce güler yüzlü olarak karşılıyorlar. İlk defa gittiğim için salonda nasıl davranılır konusunda pek bilgi sahibi değildim. Salon çalışanları da bunu fark ettiler mi bilmiyorum ama bana genel anlamda bilgi verdiler ve hiç yabancılık çekmedim. Sanki sürekli olarak masaj yaptırıyormuşum gibi memnuniyetle salondan ayrıldım.

Masaj öncesinde bulunmak gereken hamam ya da buhar odalarında isteğe göre kese köpükte yaptırabiliyorum. Bu durum masajın etkisini gerçekten iki katına çıkarıyor. Özellikle masaj yaptırmadan önce buhar odası derininde yumuşamasına yol açıyor. Bu şekilde masaj yağları cilde daha hızlı erişebilmektedir. Salon çalışanları bu konuda geniş kapsamlı bilgi veriyor ve kesinlikle insanı rahatsız edecek şekilde davranmıyorlar. Tereddütlü olarak gittiğim salonu düzenli olarak kullanamaya devam ediyorum. Her masaj türüne hakim olan salon çalışanları kişiye özel masajlarda da oldukça başarılı. Deneme olarak başladığım salonda yıllık üyelik bile başlattım. Hem fiyatlar uygun hem de salon hizmeti kaliteli bu yüzden kendime ayırdığım en güzel zamanlar burada oluyor.

Masajın Etkisi Nasıl Artar?

Güvenli ve hijyenik bir şekilde hizmet veren masaj salonunda önceden kimlik bilgileri alınıyor ve bu bilgiler tamamen gizli tutuluyor. İstanbul gibi bir yerde bu şekilde hizmet verilmesi salonun güvenliğini de arttırıyor. Masaj türleri içinde geniş kapsamlı bilgi sahibi olmaları  tüm tereddütleri ortadan kaldırıyor.

Bir önceki yazımız olan Strese Bağlı Oluşan Rahatsızlıkların Giderilmesini Sağlayan Masaj başlıklı makalemizde bayan masaj salonu ve masaj salonu hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir