Sosyal Medyada Biz}

Beşiktaş Güzellik Merkezi

Beşiktaş Güzellik Merkezi

Güzellik merkezi kapsamında birçok sağlık ihtiyacınızı da karşılayan salonumuzda eşsiz hizmetler bulunuyor. Beşiktaş güzellik merkezi aramalarında da ilk olarak salonumuz ön planda tutulmaktadır. Hem cilt bakımı hem de vücut masajı gibi hizmetler yapılırken daha kaliteli olması açısından hamam ve sauna kullanımları da aktif olmaktadır. Uygun fiyatlarda bulunan paketler dahilinde her misafirimiz masaj ve daha fazlası hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Özellikle gelişmiş masaj hizmetimizde yer alan türlerde sağlık kontrolü de yapılabilmektedir. Kas gevşemesi ya da deri altı ödem atımı da düzenli masaj ile giderilebilmektedir. Ayrıca strese bağlı sinir sıkışması ya da gerginliğe göre ağrıların oluşması da masaj yaptırarak geçebilmektedir.

Haftalık yorgunluğundan kurtulmak ve sağlıklı olarak bakım yaptırmak da merkezimizde geçerlidir. Doğal karışımlarla elde edilen masaj yağlarımızda cildin beslenmesi de yapılabilmektedir. Bu yağlar deri altına işleyerek kasların gevşemesini sağlarken bir yandan cildin yatışmasını da desteklemektedir. Sinir sıkışmasına masaj iyi gelir mi sorularına yanıt olarak da uzmanlar tarafından olumlu sonuç gelmektedir. Öyle ki düzenli şekilde yapılan masaj sayesinde fiziksel gevşeme de yaşanıyor. Kişiye ciddi rahatsızlık veren toksin atımı da düzenli masajla elde ediliyor. Son derece sağlıklı ve güvenilir bir yöntem olan masaj türlerinde kasların gerginliği ve cildin yenilenmesi de genel anlamda geçerli olmaktadır. Her masaj türünde baştan başlayarak ayaklara doğru giden uygulama vardır. Böylece baştan aşağı yenilenme ve gevşeme de söz konusu olabilmektedir. Fizyolojik etkininde yüksek olduğu masaj türlerinde yağlarda yatıştırma görevinde bulunuyor.

Beşiktaş Spa Sauna

Masaj öncesinde cildin rahatlaması ve yenilenmesi adına spa sauna ya da hamam alanlarını kullanabilirsiniz. Kısıtlı zamanlarda buhar odalarında zaman geçirerek direkt olarak masaja başlayabilirsiniz. Beşiktaş spa sauna merkezi ile gelişmiş ve kaliteli bir hizmetle de kendinizi şımartabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Beylikdüzü Sauna Spa başlıklı makalemizde bayan masaj, beylikdüzü masaj ve masaj beylikdüzü hakkında bilgiler verilmektedir.

04 Ekim 2019
43 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN