Sosyal Medyada Biz}

Bel Ağrılarım Masajla Hafifledi!

Bel Ağrılarım Masajla Hafifledi!

Merhaba Adım Mehmet İstanbul’da bir fabrikada çalışıyorum. İşim tamamen ayakta çoğunlukla ağır yük kaldırıyorum. Sanırım ağır kaldırmaktan bazen belim ciddi anlamda kramplarla uğraşıyordum. Doktora detaylı muayeneye gittiğimde korkutuğum şey bel fıtığı olmaktı. Korkutuğum başıma gelmedi çok şükür. Sadece doktor ağır kaldırırken dikkatli olmamı önerdi. Ne kadar dikkat edersem edeyim bel ağrılarımla baş edemiyordum. Fabrikadan bir arkadaşım masaja gittiğini ve benimde mutlaka gitmemi önerdi. Malum işçi olunca öncelikle masaj seans fiyatları konusunda takılı kaldım. Gözümüzde büyüttüğümüz gibi fiyatları yok arkadaşlar. Çok makul üstelik aylık abonelik sisteminde daha da ucuz oluyor. Bakırköy masaj sayesinde bel ağrılarım çok daha iyi hale geldi.

Tek Seansta Rahatladım Ama Hala Masaja Devam Ediyorum

Öncelikle bilmelisiniz ki asla tek seansta kesin rahatlama söz konusu değil. Rahatlatıyor evet ama devam edince bedeniniz kuş tüyü gibi rahatlıyorsunuz. İlk seansta rahatlamadan sonra zaten devam etmek istiyorsunuz. Zaten yorucu iş yaşamından kendimize çok az zaman ayırabiliyoruz. Üstüne birde iş yükünün sebep olduğu ağrılar hayatımızı daha sıkıcı hale getiriyor. Ben bu sıkıcı düzeni yıktım ve düzenli olarak masaja geliyorum. Masaj aleti ile bu iş profesyonel olarak halledilmiyor. Bel ağrılarım için gittiğim masajdan artık vazgeçemiyorum. Her seans sonrasında yenilenmiş gibi hissediyorum. Kendime yaptığım bu iyilik sizin içinde geçerli bence. Kendinizi ödüllendirin.

Bir önceki yazımız olan Pul Pul Cilt Döküntüsüne Bakırköy Masaj ile Çözüm Buldum! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN