Sosyal Medyada Biz}

Bağcılar Masaj ve Spa Merkezi

Bağcılar Masaj ve Spa Merkezi

Şehrin gürültüsünden kurtulmak ve iş yoğunluğundan arınmak için tercih edilen Bağcılar masaj salonu ile stresten de arınmış hissedeceksiniz. Salonumuzda bulunan özel atmosfer sayesinde zihin yorgunluğunuzda hızlı bir şekilde giderilecektir. Özellikle odalarda hazırlanan dinlendirici ortam kişiye özel şekilde belirlenmiştir. Masajda kullanılan doğal yağlarda kişiye özel olarak hazırlanıyor. Ağrıya göre hazırlanan masaj türleri kas gevşetici özelliği ile de biliniyor. Bu şekilde fiziksel rahatsızlıklar ya da fıtık sorunu gibi sağlık problemleri içinde düzenli masaj türleri önerilmektedir. Bağcılar masaj ve spa salonu ile tüm haftanın yorgunluğunu ve iş stresinin agresifliğini tek seansta atacaksınız. Ruhunuzu dinlendirecek ortamlarda masaja başlamadan önce hamam ve sauna ve buhar odalarında da keyifli olarak zaman geçirebilirsiniz.

Kişiye özel hazırlanan masaj odaları her masaj sonrasında hijyen sağlanacak şekilde hazırlanır ve steril olacak hale getirilir. Başarılı olarak İstanbul’un Avrupa yakasında bulunan merkezimiz alanında uzman personeller ile eşsiz masaj hizmeti şekilde sunuluyor. Masaj sırasında tercih edilen yağların karışımı da kişiye özel şekilde hazırlanıyor. Özellikle relax masaj türü ya da bali masaj türlerinde kullanılan özel yağlar hem cildinize hem de bedeninize olumlu etki sağlayacaktır.

Fiziksel Ağrılar için Hangi Masaj Türleri Uygulanır?

Baş, boyun, kol ve bel bölgesine yoğunluk gösteren masaj türü fiziksel ağrılar için uygulanmaktadır. Tüm vücut masajına ek olarak sunulan ağrı masajı özel yağlar dahilinde yapılmaktadır. Yağların sakinleştirici ve yatıştırıcı etkisinden ötürü kasların ve sinir uçlarının gevşemesi sağlanıyor.

Profesyonel anlamda yapılan masaj türü bel masajı ya da boyun masajı olarak da paket haline sunulmaktadır. Kişiye özel uygun fiyatlarda merkezimizde aktif olarak geçerlidir. Bu şekilde düzenli olarak yapılan masaj türleri cildin antioksidan atmasında da oldukça etkilidir.

Bir önceki yazımız olan Avcılar Spa Sauna Merkezi başlıklı makalemizde sauna hakkında bilgiler verilmektedir.

03 Ekim 2019
50 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN