Sosyal Medyada Biz}

Ajda Pekkan’ın Güzellik Sırrı Beslenmesinde Gizli

Ajda Pekkan’ın Güzellik Sırrı Beslenmesinde Gizli

Türkiye’nin starı Ajda Pekkan sağlıklı ve fit görüntüsü ile genç kızlara taş çıkarıyor. Süper Star 1946 doğumlu ama hala genç bir kız gibi pürüzsüz bir tene sahip. Görünüşü ile genç kızlara meydan okuyan Ajda Pekkan’ın güzelliğinin beslenmesine borçlu. İşte Süper starın beslenme sırrı!

Süperstar Diyeti Nedir?

Süperstar Ajda Pekkan güzelliğini korumak için Ender Saraç yönetiminde Süperstar diyeti adı verilen bir beslenme programını kullanıyor. Bu diyetin temelinde bolca yağsız protein, maden suyu ve yeşil çay var. Ender Saraç yaptığı açıklamada ayrıca doğal tabletlerden destek aldığını sentetik olan hiçbir şeyi yaşamına dahil etmediğini söyledi.

Diğerlerinden Farklı Bir Diyet

Ender Saraç yaptığı açıklamada bu diyetin farklı olduğunu anlattı. Paket bir sistem olan diyette Ajda Pekkan masaj teknikleri ile de vücudunuzun zindeliğini koruyor. Komple bir sistem ile vücudunun şeklinin daha güzel olduğuna dikkatleri çekti. Ajda Pekkan’ın uyguladığı programın temel özelliği vücut yaşını gençleştirmek olduğunu ekledi. Süper starın bacaklarında cerrahi bir müdahale olmadığını bu kusursuz görüntünün nedeninin sağlıklı beslenme, doğru ve doğal takviyelerden kaynaklandığını söyledi.

Ajda Pekkan katıldığı bir programda tatlıyı çok sevdiğini ve ara sıra bitter çikolata yediğini söylemiştir. Sabahları bir bardak süt, tarçın, bal ve yulaf ezmesi yediğini, öğlenleri bir fincan yeşil çay içtiğini açıklamalarına ekledi. Ayrıca ılık su, yarım yemek kaşığı pekmez ve limon sıkarak hazırladığı karışımı tükettiğini ekledi.

Pişmiş yemek kokusuna tahammül edemeyen Süper Star çiğ yemek beslenme tarzı ile besleniyor. Anne yemeklerini çok sevdiğini dile getiren Ajda Pekkan fakat bu yemekleri tüketemediğini bolca yeşillik tükettiğini anlattı. Süper star beslenmesine ek olarak takviyeler, bitkisel kürler, çaylar bunun yanı sıra spa masajı ile vücudunun güzelliğini koruyor. Çeşitli sahne çalışmalarında düzgün fiziği ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Süper Star yaşı ve görüntüsü ile tüm kadınları kendine hayran bırakıyor. Ayrıca Tüm dünyanın tanıdığı bir star olmak elbette detaylı bir beslenme programı gerektiriyor.

04 Aralık 2019
69 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN