Sosyal Medyada Biz}

Strese Bağlı Oluşan Rahatsızlıkların Giderilmesini Sağlayan Masaj

Strese Bağlı Oluşan Rahatsızlıkların Giderilmesini Sağlayan Masaj

Özellikle işimin stresli olması ruh sağlımı olumsuz etkiliyor. Bu yüzden zihnen dinlenme ihtiyacı duyuyorum. Hayatın getirdiği yoğunluk ve yorgunluktan ötürü bu durum her zaman mümkün olmayabiliyor. Uzun süre araştırarak değerlendirmeye başladığım Bakırköy masaj salonu bu konuda gerçekten başarılı. Stresten ötürü ruh sağlığımın olumsuz etkilenmesine karşılık masaj yaptırmak çevremde birçok kişi tarafından önerildi. Hijyen konusuna da takıntılı olduğumdan hep kaçındım. Fakat bu salonda hijyen en üst seviyede. Randevu alarak gittiğim salonda keyifli zamanlar geçirdim ve ruh sağlığımın ciddi anlamda değişimini gördüm. Kişiye özel hizmetler ve kimliğin gizli tutulması da bu anlamda tercih ettiğim bir durum. Birçok masaj salonunda bu gibi durumlara pek önem verilmiyor. Masaj salonunda bulunan personellerde bu konuda oldukça hassas davranıyor. Son derece güler yüzlü personellere girişte bilgi veriyorum ve özel durumuna göre masaj türün kendileri belirliyor.

Rahatlatıcı ortam ve doğal yağlar sayesinde bedenimin yeniden doğduğunu her seansta hissedebiliyorum. Özellikle profesyonel personeller tarafından yapılan masaj uygulaması ayaklardan başucuna kadar devam ediyor. Müşteri memnuniyeti açısında da önemli olarak kabul edilen salonda gözlerimi kapatıyorum ve dinlenmeye başlıyorum. Bu şekilde her seansta ruh sağlığımın değiştiğini doktorumda fark etti. Özel masaj yağları odanın kokusunu değiştiriyor ve insanı o atmosfere getirebiliyor. Böylece sanki sihirli parmakların dokunduğunu hissederek ayakaltından yenilenme başlıyor. Nazik davranan masör ve masözler ilk girişten itibaren VİP hizmet kapsamında sunumlarda bulunuyor.

Masaj Öncesi Yenilenmeye Başlayın

Her seansta yenilenme ve fresh hissetmenin yanı sıra cilt bakımı da oluyor. Bebek gibi bir cilde kavuşmak için düzenli masaj yaptırmak yeterli olmaya başladı. Tedavi amaçlı kullandığım masaj uygulaması hayatımın dönüm noktası oldu sanki. Birçok açıdan mutlu hissettiren masaj türleri salonda bulunan personellerce uzman bir şekilde yapılabilmektedir.

Bir önceki yazımız olan Masaj Koltuğunda Nasıl Durulur? başlıklı makalemizde bayan masaj salonu ve masaj salonu hakkında bilgiler verilmektedir.

24 Ekim 2019
44 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN