Sosyal Medyada Biz}

Ruh Sağlığı Masajı

Ruh Sağlığı Masajı

Ataköy Bayan Spa Salonu Olarak Uzun süredir stresli işlerde çalışmamdan dolayı ruh sağlığım oldukça yıprandı.Bir süre arayış içinde idim. Arkadaşımın önerisi ile Bakırköy masaj salonunu öğrendim.Uzman ayan masörleri ile bu alanda benim gibi bir çok kişiye  yardımcı olmuşlar. Randevumu alarak gittiğim masaj salonunun ilk girişinden itibaren ne kadar hijyenik ve kaliteli olduğunu anladım. Bana davranış biçimlerini güler yüzlü çalışanları ile İstanbul gibi stresli bir şehirde güzel anlar yaşayabileceğim ender yerlerden birisi oldu. Öncelikle masaj salonuna gelme amacım soruldu. Uzman ekipleri bana hangi masajı uygulayacaklarının raporunu oluşturdurlar. Daha sonra seans planı yapıldı ve benim ilk seansım başladı. Baştan ayağa kadar en rahatlatıcı masaj yağları ile Bakırköy masaj salonunda güzel ve huzurlu bir saat yaşadım.

Yaşadığım ve unutamadım başka bir anım ise spa salonunun güvenli ve bilgilerimi gizleyen bir yer olması idi. Benim gibi hassas ve bilgilerinin gizli kalmasına özen gösteren bir müşteriyi oldukça memnun edecek tedbirler alınmıştı. Masaj yaparken yüzümün kapalı olması ve sadece kimliğimin uzman planlayıcının bilmesi Bakırköy masaj salonu diğer masaj salonlarından ayıran bir özelliktir. Özel masaj yağları ile bendeki ruhsal bozuklukları ayağımdan başlayarak kalçalarıma oradan da sırt bölgeme uyguladılar. En sonunda omuzlarımdaki o yıpranmışlığın vermiş olduğu karamsarlığı sihirli bir el ile benden aldılar.

Keyifli Bir Günde Cilt Masajı

Seansımın ikinci randevusunda ise ben artık içimdeki korkuları bir kenara bırakarak kendimi uzman ekibin ellerline teslim ettim. Benim üzerimdeki kötü ruhları uzaklaştırdı ve bedenimin en köhneleşmiş yerlerimi dahi yumşaltılar. Benim yıllarca çektiğim üzüntü ve ızdırapların giderilmesine oldukça katkıda bulundular.Ruh sağlığı masajı ile başlayan randevu sürecim Bakırköy masaj salonuna yıllık üyelik yaptırmamla birlikte hayatımın her alanına girmiş oldu.

Bir önceki yazımız olan Masaj Yaptırarak Cildinizi Yenileyin başlıklı makalemizde masaj salonu ve masaj yağları hakkında bilgiler verilmektedir.

20 Ekim 2019
55 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN