Sosyal Medyada Biz}

Psikolojik Olarak Yenilenmiş Hissetmek

Psikolojik Olarak Yenilenmiş Hissetmek

Günlük hayatın yorgunluğunu atan ve yeni güne hem pozitif hem de enerjik olarak başlamamı sağlayan iyi bir masajı Bakırköy masaj salonu ile buldum. Öneri üzerine geldiğim bu masaj salonunda tam anlamı ile güler yüzlü karşıma ve kaliteli hizmet söz konusudur. Hizmet açısından kendine güvenen bir masaj salonu olmasını bence sundukları masaj türlerinden alıyorlar. Masajın etkilerini 1 hafta boyunca hissetmeye devam ediyorum. Masaja başlamadan önce hamamda yer alıyorum ve bu şekilde masajın etkilerini daha da arttırabiliyorum. Randevulu olarak gittiğim salonda uygun zamana göre seanslarda önceden belirleniyor. Bu şekilde salonda bekleme ya da zaman kaybetme gibi bir şeyle karşılaşmıyorum.

Masaj salonun sağladığı en büyük avantajlardan biri de salonun çeşitli alanlarının paket halinde kullanılabilir olmasıdır. Her masaj türünde yapılan özel masaj yağı karışımı ayaklardan yukarıya doğru gidiyor. Baştan aşağı yenilenme ve arınma hissi de bu anlamda salona girişte başlıyor. Salonun profesyonel personelleri uygulayacakları masaj türüne göre yağ karışımını da en iyi şekilde hazırlayabiliyorlar. Uzman ekipler eşliğinde yapılan masaj türleri kişiye özel odalarda ve uzman atmosferde sunuluyor. Böylelikle zihnin yenilenmesi de kendiliğinden sağlanıyor. Masaj başlamadan önce değerlendirdiğim hamamda da uygun fiyatta kese köpük yaptırabiliyorum. Bu durum sayesinde hem cildimde bulunan ölü deri gidiyor hem de masaj yapı cildime bakım yapıyor.

Masaj Yağının Etkilerini En İyi Şekilde Alabilmek

Ruh sağlığını olumlu etkileyen masaj uygulaması ayakaltından başlıyor ve boyun kısmına kadar ilerliyor. Bel ve sırt ağrılarımı önceden bildiriyorum ve buna göre salon çalışanları en doğru uygulamayı yapmaya başlıyor. Ayakaltından başlayan masaj, bacaklar, kalça üstü, sırt, kollar ve boyun kısmına kadar devam ediyor. Masaj türleri seçimi hem salon çalışanları hem de müşteriler tarafından yapılabilmektedir. Böylelikle eşsiz masaj hizmetinden avantajlı şekilde yararlanabiliyorum.

Bir önceki yazımız olan Strese Bağlı Oluşan Rahatsızlıkların Giderilmesini Sağlayan Masaj başlıklı makalemizde bayan masaj salonu ve masaj salonu hakkında bilgiler verilmektedir.

25 Ekim 2019
134 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN