Sosyal Medyada Biz}

İstanbul’da En Gözde Masaj Salonu

İstanbul’da En Gözde Masaj Salonu

Güvenilir anlamda tercih ettiğim İstanbul’un en gözde masaj salonu sonuçlarında çeşitli masaj türleri de vardır. Hem bitkisel yağlar hem de özel olarak hazırlanan karışımlar insan vücuduna bakımda yapmayı ihmal etmiyor. Vücudun çeşitli bölgelerine yapılan uygulamalar dahilinde eklem ağrılarından da kurtulmak mümkündür. Henüz yeni keşfettiğim bu masaj salonunda fıtık ağrılarım ciddi oranda azaldı. Masaj salonunda bulunan kusursuz hizmet sayesinde eklem ağrılarım ve fıtık problemimde büyük ölçüde azalma görüyorum. Daha da devam etmeyi düşündüğüm bu masaj salonunda masaj yağlarının da cilde etkisi yüksektir. Haftada 1 kez şeklinde gidebildiğim masaj salonu ile cilt bakımımda yapılmış oluyor. Cildin nem dengesini sağlayan tüm masaj türlerinde kişiye özel yağ seçimi de yapılabiliyor.

Özel yağlar eşliğinde yapılan masajın etkisi cildin ciddi oranda yenilenmesinde de etkili olmaktadır. Masaja başlamadan önce cildimde pul pul görüntüler vardı. 2 seans sonrası pul pul olan cildimde parlama ve sıkılaşma belirginleşti. Toksin atımına da iyi gelen iyi bir masaj cilt sıkılığı ve vücut yenilenmesi yapmaktadır. Zihnin yenilenmesi içinde etkili olan özel yağ masajlarında ruhsal yenilenmeyi de ilk seansta fark ettim. Salonda bulunan diğer hizmetlerde de kişiye özel kullanımlar vardır. Bu yüzden hijyenik olarak da güvenim tam olarak öneriyorum. Zaman buldukça ziyafet ettiğim bu masaj salonunda hamamda kese, köpükte çok iyi geliyor. Cilt üzerinde oluşan ölü derilerde bu anlamda tek seferde gideriliyor. Kese, köpük ardından iyi bir masaj sonrasında vücudunuzun hafifliği ruhsal olarak çok iyi geliyor. Hafiflemiş ve arınmış hisseden vücut sayesinde psikolojik olarak da olumlu ruh hali ortaya çıkıyor.

Güvenilir Masaj Salonu

Haftanın her gününde aktif olarak bulunan masaj salonunda kişiye özel hizmetler kendimi şımartmamda yeterlidir. Çünkü ruh halimin yenilenmesine yönelik hazırlanan masaj odalarında zihin yorgunluğumda gidiyor. Bu yüzden güvenilir masaj salonu tercihlerimde de bu salon en önce çıkmaktadır. Öyle ki boş zaman bulduğumda ayaklarım beni götürüyor.

Bir önceki yazımız olan Masaj Yaptırarak Kan Akışını Hızlandırın başlıklı makalemizde bayan masaj hakkında bilgiler verilmektedir.

08 Ekim 2019
25 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN