Sosyal Medyada Biz}

Haftanın Yorgunluğunu Tek Seansta Atın

Haftanın Yorgunluğunu Tek Seansta Atın

Bakırköy Masaj Salonu yorgunluğun ve stresin giderilmesini sağlayan kişiye özel odaların atmosferi de kaliteli olarak hazırlanıyor. Hijyen konusuna da ayrıca özen gösteren merkezimizde her ürün kişiye özel olarak hazırlanıyor. Bu yüzden masaj odaları ve ıslak alanlarda son derece titiz bir şekilde temizleniyor. Merkezimizde bulunan düzenli masaj tekniği sayesinde cildin toksin atımı da sağlanmış oluyor. Böylece deri beslenmesi ve cilt bakımı da en iyi şekilde yapılmış olacaktır.
Hem cilt rahatsızlığına hem de beden yorgunluklarının giderilmesinde etkili olarak değerlendirilen masaj türlerinde baştan aşağı uygulama yapılıyor. Baş, boyun, bel, kollar, bacaklar ve ayaklar üzerinden yapılan masaj türlerinde kişiye özel yağlarda paket halinde sunuluyor. Deri altında biriken ödem ve cilt altı sorunları düzenli masaj ile gideriliyor. Hatta birçok fizyolojik rahatsızlıklarda da düzeni şekilde masaj uygulaması tercih edilebilmektedir. Bu yüzden fıtık masajı ya da diz ağrılarına özel masaj türleri en iyi şekilde uygulanabilir. Her yönüyle kişiye büyük avantaj sağlayan masaj türlerinde detoks etkisi de yapılabilmektedir. Ovalama ve bası yöntemi ile uygulanan tüm masaj çeşitleri kişinin gerginliğini de alabilmektedir.
Kas Gerginliği ve Sinir Sıkışmasına Masaj Çeşitleri
Kasaları ve sinir uçları üzerinden yapılan masaj türlerinde ağrı ya da tedavi amaçlı uygulamalar da söz konusu olmaktadır. Profesyonel anlamda yapılan masaj türleri kronik ağrılara da oldukça iyi gelmektedir. Lenf damarlarını da ele alan masaj türleri kasların ciddi anlamda gevşemesine yol açıyor. Ağrı masajı için bulunan tedavi masajında özel yağ kullanımı da mümkündür. Bu şekilde cildin gerginliğinin giderilmesi kasların gevşemesi de azalarak belirgin anlamda iyileşme sağlıyor.

Bir önceki yazımız olan Genel Vücut Masajı Fiziksel Ağrılara İyi Gelir Mi? başlıklı makalemizde fiziksel masaj, İstanbul masaj salonu ve masaj hakkında bilgiler verilmektedir.

05 Ekim 2019
29 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN