Sosyal Medyada Biz}

Beylikdüzü Sauna Spa

Beylikdüzü Sauna Spa

Spa sauna alanlarını kullandıktan sonra tercih edeceğiniz masaj ile günün stresinden ve yorgunluğundan kurtulacaksınız. Yumuşak dokunuşlar ve özel yağlar eşliğinde yapılan masaj şekillerinde kaslar, iç organlar, deri ve lenf sistemi uyarılıyor. Aynı şekilde ovma teknikleri de kullanılarak birçok sağlık sorunlarında da kurtulabilirsiniz. İhtiyaç olarak da değerlendirilen masaj türleri merkezimizde kişiye özel odalarda sunuluyor. Bu odalarda özel atmosferde kişiye özel olarak hazırlanmaktadır. Tüm vücut düzeyinde büyük bir rahatlama sağlayan masaj türleri kendinizi iyi hissetmenizi de sağlayacaktır. Kan dolaşımının hızlanmasında büyük etki bırakan tüm masaj türleri psikolojik olarak da avantajlıdır. Özellikle lenf sisteminde büyük etkisi bulunan masaj etkisi kişinin kendini fizyolojik olarak da iyi hissetmesine neden olacaktır.

İnsan vücudunda zaman zaman oluşan ödem de bu şekilde atılabilmektedir. Düzenli olarak yapılan masaj sayesinde toksin atılması ve ödemlerin azalması da görülüyor. Vücudun belirli bölgelerine yapılan önemli uygulamalarda fıtık masajı da tercih ediliyor. Fiziksel olarak oluşan ağrılarda farklı masaj türleri kullanılabilmektedir. Merkezimizde bulunan eğitimli ve profesyonel çalışanlar her masaj türünde tecrübeli olarak uygulama yapıyor. Böylece hem cilt bakımı hem de gelişmiş olarak vücudun sağlıklı olarak gelişimi de gerçekleşmiş oluyor. Uzmanlar tarafından düzenli olarak yapılması önerilen masaj yaşa bağlı diz ağrılarına da iyi gelmektedir. Hatta sinüzit gibi mevsimsel ya da üşütmeye dayalı sağlık problemleri de iyi bir masaj ile gideriliyor.

Masaj Salonuna Nasıl Gidilir?

Vücut temizliğinin önceden yapılmış olması masaj sırasında yağın daha iyi emilmesi için gereklidir. Yatıştırıcı ve kas gevşetici olarak bulunan yağlar cilde emilerek sakinleşmeyi ve stresten arınmayı sağlıyor. Bu yüzden masaj öncesinde buhar odası ya da sauna da zaman geçirerek cildin temizliğini yapabilirsiniz. Beylikdüzü sauna spa salonumuzda masaj öncesi ya da sonrası ihtiyaçlarınız tam anlamı ile gideriliyor.

Bir önceki yazımız olan Avcılar Spa Sauna Merkezi başlıklı makalemizde sauna hakkında bilgiler verilmektedir.

04 Ekim 2019
32 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN