Sosyal Medyada Biz}

Avcılar Spa Sauna Merkezi

Avcılar Spa Sauna Merkezi

Gelişmiş bir şekilde bulunan merkezimizde spa sauna hizmeti dışında eşsiz masaj hizmetlerinden de yararlanabilirsiniz. Oldukça profesyonel ve eğitimli masözler sayesinde birçok fiziksel rahatsızlıklarınız da masajla atabilirsiniz. Masaj salonumuzda bulunan tüm hizmetler paket halinde ve uygun fiyatta yapılmaktadır. Avcılar uygun masaj salonu olarak da merkezimiz en üst kalitede çıkmaktadır. Uygun fiyatta VİP hizmet almak da bu alanda merkezimizce mümkündür. Sağlıklı yaşamak ve kas ağrılarından kurtulmak için salonumuz en doğru adrestir.  Hatta mevsimsel oluşan kronik rahatsızlıklarda salonumuzda bulunan muhteşem masaj hizmeti ile giderilebilmektedir. Masaj öncesinde salonumuzda bulunan hamam, spa ve sauna alanlarında yer alarak vücudunuzu masaja hazırlayabilirsiniz. Bu şekilde masajla cilde uygulanan özel yağlarda ciddi oranda olumlu etki sağlayacaktır.

Alanında en iyisi olarak çalışmayı hedefleyen masaj salonunda bel fıtığı masajı ya da fiziksel rahatsızlık masajı da profesyonel şekilde uygulanmaktadır. Kronik rahatsızlık ve fiziksel sorunlara karşı yapılan masaj hizmetlerinde özel ve doğal yağlar kullanılıyor. Uzman kişiler tarafından sunulan tüm hizmet merkezimizde son teknolojiye uygun olarak da bulunmaktadır. Bu yüzden kişiye özel odalarda vücut yorgunluğunuzu ararken odalardaki atmosfer sayesinde ruhsal yeniliği de hissedeceksiniz. Ağrı masajı olarak uygulanan masaj türlerinde ağrıya göre özel yağlarda kullanılmaktadır. Böylece cilt bakımı yapılırken bir yandan vücudun sakinleşmesi ve kasların gevşemesi de sağlanmış olacaktır.

Boyun Fıtığı Masajı Etkili Oluyor Mu?

Doğru teknikler eşliğinde yapılan boyun fıtığı masajı bel ve boyun bölgesine yoğunluk göstermektedir. Uzman şekilde önerilen boyun fıtığı masajında ayrıca özel masaj teknikleri de kullanılmaktadır. Tüm vücut masajına göre fıtık olan bölgelere daha çok yoğunluk gösteren masaj türü uzman kişi tarafından yapılmalıdır. Fıtık tedavisine de yardımcı olan bu masaj türü düzenli olarak yapıldığında yüzde 60 oranında iyileşme göstermektedir.

Bir önceki yazımız olan Masaj Salonu İçin Vücut Temizliği Nasıl Olmalı? başlıklı makalemizde ataköy masaj, bayan masaj ve masaj hakkında bilgiler verilmektedir.

03 Ekim 2019
32 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN