Sosyal Medyada Biz}

Ataköy Masaj ve Dinlenme Salonu

Ataköy Masaj ve Dinlenme Salonu

Genel bakım alanında Ataköy masaj salonu alanında en iyi şeklinde hizmet vermektedir. Güzellik ve doğru bakım teknikleri olarak da gelişmiş bir şekilde bulunan Ataköy masaj salonunda el ayak masajı gibi özel masaj türleri de vardır. Geniş kapsamlı hizmet alanında ilerleme gösteren merkezimizde kişiye özel paketler ve uygulamalarda aktif olarak tercih edilmektedir. Haftanın her günü açık olan merkezimize gelerek günün tüm yorgunluğunu atabilirsiniz. Beden yorgunluğunuz uzman bir şekilde giderilirken bir yandan ruhunuzu dinlendirmenizde söz konusu olacaktır. Masaj türlerinde kullanılan özel karışımlar ve masaj odaları zihin rahatlamasında da ciddi anlamda farklılık göstermektedir.

Bay bayan ayrı alanlarda bulunan merkezimizde kişiye özel odalarda aktif olarak kullanılabilmektedir. Aynı şekilde masaj öncesi bedenin gevşemesi açısında birçok alanda rahatlıkla tercih edilebilir şekildedir. Hamamda bulunan kese, köpük ve spa sauna alanları masaj öncesinde ya da sonrasında tercih edilebilir. Hatta genel olarak masaj öncesinde buhar odası kullanılarak cilt gözeneklerinin de açılması sağlanmaktadır. Bu şekilde devam eden masaj türleri sayesinde cildin arınması ve gözeneklerinin temizlenmesi de mümkün olacaktır. Tüm bu uygulamalar uygun masaj fiyatları olarak da salonumuzda misafirlerimize sunulmaktadır.

Masaj Yaparken Ruhunuzu Dinlendirin

Sağlıklı olarak da uzmanlar tarafından önerilen masaj türleri ile ruhunuzu dinlendirebilirsiniz. Profesyonel personeller sayesinde masaj sonrasında yeniden doğmuş gibi hissedeceksiniz. Günün yorgunluğu ve stresinden tek seansta kurtulmak da merkezimizce mümkündür. Ayrıca masaj sırasında kullanılan özel ve doğal yağlar cilt bakımınızın yapılmasına da yol açmaktadır.

Hamam, buhar odası ve kese köpük hizmetleri sonrasında eşsiz olarak yapılacak masajları kişiye özel odalarda geçirebilirsiniz. Masaj odalarında bulunan atmosfer sayesinde zihin yorgunluğunu da tek seansta atmış olacaksınız. Bakırköy masaj ve spa salonu olarak tüm masaj türlerinde profesyonel hizmet konusunda iddialı şekilde bulunmaktayız.

Bir önceki yazımız olan İstanbul'da En İyi Masaj Salonu başlıklı makalemizde ataköy masaj, Bakırköy Spa Salonu ve masaj bakırköy hakkında bilgiler verilmektedir.

30 Eylül 2019
63 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN