Sosyal Medyada Biz}

Arnavutköy Masaj Salonu

Arnavutköy Masaj Salonu

Bitki özlü yağlardan elde edilen karışımlar ile sunduğumuz masaj türlerinde cildin yenilenmesi de söz konusu olmaktadır. Doğru bir şekilde cilt bakımını yapmak ve cildin ölü derilerinden kurtulmasını sağlamak Arnavutköy masaj salonu ile mümkündür. Son derece başarılı ve profesyonel çalışanlar ile İstanbul Avrupa yakasında bulunan merkezimizde kişiye özel masaj odaları bulunuyor. VİP hizmet kapsamında hamam, buhar odası, sauna spa alanları da kişiye özel olarak sunulmaktadır. Masaj öncesinde ya da sonrasında hiçbir sorun yaşamadan salonumuzda bulunan alanları kullanabilirsiniz. Güler yüzlü çalışanlar dahilinde müşteri memnuniyetine ayrıca önem vermektedir. Sağlık açısından da önemli bulunan tüm masaj türleri merkezimizde profesyonel personeller eşliğinde yapılmaktadır.

Bel boyun fıtığı içinde önerilen düzen masaj türleri paketler halinde sunulmaktadır. Kişinin fiziksel rahatsızlığına göre uygulanan masaj türlerinde, düzenli uygulama sonucunda ilerleme kaydedilmektedir. Masaj salonumuzda bulunan diğer hizmetler ve kullanım alanları da vücut sağlığında etkilidir. Düzenli olarak tercih edilen hamam ve sauna alanları vücudun toksinlerden atılmasını beklemektedir. Özellikle bel fıtığı masajı ya da boyun fıtığı masajı bu alanda iyileşme göstermektedir. Masaj sırasında kullandığımız özel yağlarda sağlık açısından hem iyileştirici hem de yatıştırıcı özelliğe sahiptir.

Arnavutköy’de Hijyenik Masaj Salonu

Aile ortamında bulunan hijyenik masaj salonumuzda güvenilir anlamda çalışma sağlanıyor. Eğitimli olarak bulunan tüm çalışanlar aynı zamanda teknik masaj uygulamasına da hakim olmaktadır. Tüm masaj türlerine hakim olarak çalışanlarımızda vücudun canlanması ve derinin yenilenmesi de görülmektedir.

Düzenli olarak temizliği yapılan salonumuzda hijyen ön planda tutulmaktadır. Her masaj ya da kullanım alanları sonrasında odaların steril olarak yeni kişilere hazırlaması da gün içerisinde sık sık yapılmaktadır. Güvenilir masaj salonu olarak da değerlendirilen salonumuzda sürekli müşteri sirkülasyonu haftanın her günü devam etmektedir.

Bir önceki yazımız olan Avcılar Spa Sauna Merkezi başlıklı makalemizde sauna hakkında bilgiler verilmektedir.

03 Ekim 2019
58 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN