Sosyal Medyada Biz}

Bel ve Boyun Fıtığı Masajı

Bel ve Boyun Fıtığı Masajı

Ağrıya dayalı durumlarda masaj yaptırmak doğru bir çözüm olabilmektedir. Uzmanlarında son zamanlarda sıklıkla önerdiği bu durumlarda kişinin ağrılarını yüzde 60 oranında azalma görülebilmektedir. Özellikle sancılı durumlarda masaj tercihi hızlı etkide gösteriyor. Bakırköy masaj salonu bu anlamda doğal masaj yağı kullanarak masajın etkisini en hızlı şekilde yapılmasına sebep olmaktadır. Kas gevşetici ve ağrı kesici görevde bulunan masaj yağları profesyonel bir şekilde yapılan masaj uygulaması deri altına ulaşmasını da sağlıyor. Bu şekilde kişinin ağrıları da kısa sürede geçebilmektedir. Düzenli olarak yaptırılan masaj uygulamasında da olası ağrıların önüne geçmek mümkündür. Kasların gevşemesi ve deri gerginliğinin kontrol edilmesi ile ağrılarında oluşumu en aza indirilebilmektedir.

Özel ve doğal bitki özlerinden elde edilen yağlar doğru şekilde karıştırılarak masaj yağı haline gelebilmektedir. Hijyenik masaj salonu görevi de alan Bakırköy masaj salonunda bu yağlar tek kullanımlık şekilde kişiye özel olarak bulunuyor. Böylelikle daha önce kullanılan masaj yağları tek seansta tam anlamı ile müşterinin vücuduna yediriliyor. Masaj yağ oranı da bu anlamda en doğru şekilde ayarlanmış olabilmektedir. Tüm masaj yağının doğru oranda kişinin vücuduna yedirilmesi de salonda çalışan personellerde yapılabilmektedir. Özellikle masaj öncesinde tercih edilen ıslak alanların kullanılması masaj yağının en iyi şekilde deriye nüfuz etmesini sağlıyor. Doku masajı tercihinin daha çok ağrılarda olmasının de nedeni bu durumdandır. Doğal yağlar doku masajı ile en hızlı şekilde deriye yedirilebilmektedir.

Doku Masajının Faydaları

Ağrılı sağlık problemlerinde tercih edilen doku masajı, fıtık sorunlarında da uygulanabilmektedir. Eklem ağrıları gibi sorunlarda iyi bir doku masajı ile ortadan kalkabilmektedir. Fıtık masajı için kullanılan özel yağlar ve doğru karışımlar genel anlamda derin doku masajında da kullanılabilmektedir.

Bir önceki yazımız olan Tüm Gerginliğinizi Masajla Giderebilirsiniz başlıklı makalemizde bayan masaj salonu ve masaj salonu hakkında bilgiler verilmektedir.

18 Ekim 2019
26 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN